Kanada Vizesi

Kanada vize işlemleri İMD Vize tarafından özenle ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Kanada vizesi için başvuru yapabilmeniz için en az 1 yıllık geçerli bir pasaportunuzun olması gerekmektedir. Vize başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken ufak ama çok önemli detaylar vardır. Bazen küçük bir detay başvurunuzu tekrardan yapmanıza ve bütün ücretleri yeni baştan tekrardan ödemenize ve vakit kaybetmenize neden olabilir.
Ayrıca Kanada Konsolosluğu’na gerekli olan evrakların İngilizce tercümelerinin yapılarak verilmesi ve İngilizce Vize Niyet mektubu yazılması gerekmektedir. İngilizce Niyet Mektubu sizin gidiş amacınızı özetleyen önemli bir mektup olduğu için amacınıza yönelik yazılması, doğru eksiksiz bilgilerin verilmesi çok önemlidir. İMD Vize 10 yıllık vize tecrübesi ve uzman kadrosu ile siz değerli misafirlerimizin vize dosyasını eksiksiz ve hatasız olarak güvenli bir şekilde yapmaktadır.
Kanada vizesi online yapılabildiği gibi direkt başvuru şeklinde de yapılabilir. Tüm turistik, Öğrenci ve ticari vizeler Ankara Konsolosluğu tarafından değerlendirilir. Kanada Yurtdışı Eğitim Ofisi Türkiye’nin tüm illerine Hizmet Vermektedir.

Not: Kanada Konsolosluğu 31.07.2018 tarihi itibari ile parmak izi uygulamasına geçmiştir. Tüm Türkiye’den vize dosyanızı eksiksiz, hatasız, güvenli bir şekilde hazırlamak ve parmak izi randevusu almak için İMD Vize ile iletişime geçebilirsiniz. Parmakizi randevuları sadece Ankara ve İstanbul’da gerçekleştirilmektedir.

Kanada Turist Vizesi

Kanada Konsolosluğu pasaportunuzun süresi kadar vize vermektedir. Eğer pasaportunuzun süresi 10 yıl ise 1o yıllık vize alabilirsiniz.
Kısa süreli turistik vize 180 güne kadar olan aile-akraba-arkadaş ziyaretleri, yine aynı süre zarfında gerçekleştireceğiniz kurs, staj, eğitim amaçlı başvurular, iş ziyaretleri, fuar ve konferans etkinlikleri gibi amaçlarla Kanada’ ya giriş yapmak istediğinizde standart kısa süreli vize başvurusunda bulunabilirsiniz. İMD Vize uzman kadrosuyla vizenizi sorunsuz almak için her zaman yanınızda.

Kanada Öğrenci Vizesi

180 günden daha fazla süre ile Kanada’ da yaşamak isteyenler için gerekli olan vize tipidir. Uzun süreli eğitim, iş, aile birleşimi vs Uzun süreli kalacaklar için verilen bir vize türüdür. İMD Vize uzman kadrosuyla vizenizi sorunsuz almak için her zaman yanınızda.

Kanada Ticari Vize

Kısa süreli turistik vize 180 güne kadar iş ziyaretleri, fuar ve konferans etkinlikleri, iş görüşmeleri gibi amaçlarla Kanada’ ya giriş yapmak istediğinizde standart kısa süreli vize başvurusunda bulunabilirsiniz. İMD Vize uzman kadrosuyla vizenizi sorunsuz almak için her zaman yanınızda.

Vizem ne kadar Sürede Çıkar

Kanada vizesi ortalama 15 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Kanada Konsolosluğu’nun yoğunluğuna göre 4-5 hafta ‘yada çıkabilir.

Nasıl Yardımcı olabiliriz


Sizin yapmanız gereken tek şey sizden istenilen evrakları tarafımıza ulaştırmak. Üstelik yol ücreti, kargo masrafı ve diğer sürpriz ücretler yok. Biz sizin adınıza tüm işlemlerinizi takip ediyoruz. Sizin için tüm, otel, uçak, seyahat sağlık sigortası işlemlerini biz gerçekleştiriyoruz. Parmak izi, randevu almak, sıra beklemek gibi zamanınızı alan tüm detaylarla biz ilgileniyoruz. İMD Vize olarak dosyanızı eksiksiz, hatasız tam bir şekilde konsolosluklara veriyoruz. Türkiye‘nin neresinde olursanız olun pasaportunuzu güvenli bir şeklide vizenizle birlikte istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Detaylı bilgi için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz
Bu Sizin Yol Hikâyeniz…

"Her Zaman Yanınızdayız"

Vize işlemleri zorluklarını aşarken uzman kadromuzu hep yanınızda bulacaksınız.

cheap air jordans|pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap air max| cheap sneakers|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans|cheap jordans|wholesale jewelry china